Polski producent maszyn rolniczych
oraz części zamiennych

o firmie

Przedsiębiorstwo
Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "EKiW"
Sp. z o.o. w Brzostku

jest firmą specjalizującą się głównie w produkcji noży do maszyn rolniczych i kosiarek ogrodowych. Wykonuje również różne noże na indywidualne zamówienia.
Firma produkuje maszyny rolnicze takie jak przetrząsaczo-zgrabiarki zawieszane, agregaty uprawowe oraz pielniko-obsypniki.

Poznaj naszą historię

2002

członkowie firmy
Założenie firmy

Początek działalności firmy to styczeń 2002 rok.
Startem dla firmy było przejęcie produkcji części produkowanych przez byłą Spółdzielnię Kółek Rolniczych w Brzostku, która posiadała bogate doświadczenie w produkcji zęba kultywatora, zęba agregatu, lemieszy pługa oraz przetrząsaczo - zgrabiarki PZk 4-ro i 5-cio gwiazdowej.

2003 - 2012

Nowe wyroby

Z czasem firma poszerzyła gamę swoich wyrobów o produkcję agregatów uprawowych oraz pielniko-obsypników jak również o produkcje dodatkowych części do kultywatora i glebogryzarki oraz rozdrabniacza gałęzi.

2013

Inwestycja w maszyny

W 2013 roku firma zakupiła linię technologiczną do malowania proszkowego oraz wypalarkę plazmową przez co poprawiła jakość produkowanych wyrobów, zmniejszyła pracochłonność produkcji i stała się konkurencyjna na rynku.

2015

Rozszerzenie działalności

W marcu 2015 roku poszerzyła dodatkowe zakres swojej działalności o otwarcie Drukarni Cyfrowej na potrzeby własne, dla klientów indywidualnych oraz usługi dla . Drukarnia świadczy także usługi dla kontrahentów firmy.

2019

Nowe inwestycje

Dzięki pomocy Unii Europejskiej zakupiliśmy obrabiarkę numeryczną CNC, dzięki której powiększyliśmy naszą ofertę usług.

certyfikaty

Firma EKiW posiada następujące certyfikaty oraz dyplomy:
"CERTYFIKAT UCZCIWOŚCI", "GAZELA BIZNESU 2014", "FIRMA OTWARTA DLA ZAWODOWCÓW".


podziękowania